ZEPTER HOTEL

ZEPTER HOTEL Врњачка бања

https://zepterhotelvbanja.com/

01.09 - 31.10.2021

 
Тип на сместување недела-петок петок-недела
BB BB
По лице во lux соба 28,00 € 32,00 €
По лице во studio lux соба 33,00 € 37,00 €
По лице во  deluxe соба 36,00 € 40,00 €

Во цената е вклучено: 
- Сместување по особа на база ноќевање со појадок  
- користење на затворен базен со минерална вода,  џакузи, сауна, теретана. 
- 10% попуст на услуги на Relax Centar  
- WI-FI во целиот хотел 
 
Доплата: 
- Туристичка такса на рецепција 
- Доплата за вечера - 9 еур за возрасен, 6 еур за дете  

ZEPTER HOTEL

Врњачка бања
Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+