Албанија - Хотели

АРТ ХОТЕЛ 4*

Саранда

LE PALAZZINE 4*

Валона

ХОТЕЛ SUNRISE4 *

Саранда

ХОТЕЛ BUTRINTI 5 *

Саранда

ХОТЕЛ EDART 4 *

Драч

FAFA PREMIUM ХОТЕЛ 4 *

Драч

GRAND BLUE FAFA RESORT 5*

Драч

Албанија - Сопствен закуп

Вила “ЗАЧЕ”

Ксамил

Вила “ЏОЈ”

Ксамил

Црна Гора - Лето 2021

МИНИ ОДМОР БУДВА

МАЈ 2021

Славија Будва Хотел 5*

Специјалан понуда до 31.05.2021

Апартмани ,,ЈОВАН” 4*

Будва

Хотел ”Garni Hotel MB” 3*

Будва

Хрватска - Лето 2021

Хотел Медена

Сегет Доњи

Хотел Адриатик

Хвар

Хотел Валамар Метеор 4*

Макарска

Далмација Sunny Hotel 3*

Макарска

Wellness & SPA

ИНТЕРХОТЕЛ САНДАНСКИ

Бугарија

HOT SPRINGS MEDICAL & SPA HOTEL 4*

Банско - Бугарија

ХОТЕЛИ КОПАОНИК И ЈЕЛАК

Луковска Бања - Копаоник

МЕДИТЕ СПА РЕСОРТ 4*

Бугарија

СЕМЕЕН ХОТЕЛ БОТАНИКА 3*

Бугарија

ZEPTER HOTEL

Врњачка бања

VRNJACKI TERMI

Врњачка Бања

HOTEL FONTANA

Врњачка Бања

HOTEL SOLARIS

Врњачка Бања

Пролом Бања

Хотел Радан 3*

Индивидуални патувања

Дубаи

Индивидуални патувања

Хургада

Индивидуални патувања

Хургада и крстарење по Нил

8 дена / 7 ноќи / авион

Блог

ХУРГАДА - ИНФО

Египет

СОВЕТИ ЗА ПАТУВАЊЕ

Листа на најважните работи на кои треба да обрнете внимание пред да тргнете на пат.

Одмор во Јуни

Ако сте од оние што имаат доволно финансии и имате слободни денови во овој месец, а секако, сте љубители на мирни и тивки средини, одмор во јуни е вистинскиот извор за вас.

На одмор со бебе

Водич за прво летување со Бебе. Совети ако одите на одмор со бебе.

Шарм Ел Шеик - Инфо

Египет

НАЈУБАВИТЕ ГРЧКИ ОСТРОВИ

Грција острови