МЕДИТЕ СПА РЕСОРТ 4*

https://www.hotelmedite.com/bg/  

Медите СПА

Тип на соба  Капацитет Цена  Цена 
Недела-четврток петок и сабота
НП ПП НП ПП
Делукс  2 adl 91 107 107 122
Премиум  2adl+2chd/1adl 102 117 118 132
Јуниор апартман 2adl+2chd/1adl 143 163 153 173
Луксузен апартман
(две спални) 
4adl+2chd/1adl 179 199 194 214


ЦЕНИТЕ СЕ ПО СОБА НА ДЕН 


Доплати и попусти: 
Две деца до 11,99 години - БЕСПЛАТНО !!!! 
Трет возрасен на дополнително легло -  доплата од 26 еур за НП, 41 евро за ПП 
Еднокреветна соба  - попуст од 20 % од цената  

 
Oстанати услови 
• За резервација потребна е уплата на депозит од 30% 
• За овој аранжман важат Општите услови за патување на  Т.А АТЛАС КОРПОРЕЈШН и СКТМ 

МЕДИТЕ СПА РЕСОРТ 4*

Бугарија
Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+