Копенхаген

КОПЕНХАГЕН

City break - Април
01-04.04.2023 - 335 ЕУР - Авион
 


Полетување за Копенхаген во 19:40 часот. Препорачуваме два часа пред вашиот лет да бидете на аеродром. 
Пристигнување во Копенхаген во 22:25 часот.

Полетување за Скопје во 23:00. Пристигнување во Скопје во 01:45 часот.

 
ЦЕНА 335 €
 
Цената ги вклучува следниве услуги:
 • Авионски превоз на дадената релација / WizzAir
 • Аеродромски такси
 • Рачен багаж (1 торба/куфер со димензии 42х32х25см)
 • Сместување во хотели во Рим / на база 3 ноќевања со појадок
Цената не вклучува:
 • Трансфер аеродром – хотел – аеродром со редовна “shuttle bus“ линија
 • Влезници во музеите и културно - историските споменици
 • Патничко - здравствено осигурување
Напомени:
 • Цената на аранжманот зависи од моменталната расположливост на местата
 • Промената на времето на авионскиот лет зависи од авиокомпанијата
 • Цените се дадени во евра, уплата се врши исклучиво во денарска противвредност по курс 1 евро = 62 денари
 • За овој аранжман важат општите услови за патување на Атлас Корпорејшн и СКТМ
 

 

Галерија

Копенхаген

01-04.04.2023 - 335 ЕУР - Авион
Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+