Предлог хотел Грција

GEORGALAS SUN BEACH RESORT  

НЕА КАЛИКРАТИЈА - ХАЛКИДИКИ 

Georgalas Sun Beach Resort нуди хотелски соби со прекрасен поглед на море, удобни и семејни апартмани пред една од најпопуларните плажи на Халкидики! Сместен на песочната плажа Геопоника, хотелот Георгалас располага со климатизирани соби со опремени балкони со поглед на Солунскиот Залив. Гостите можат да уживаат во традиционалните грчки оброци покрај морето, во ресторанот на хотелот кој е отворен во текот на целиот ден. На плажата се обезбедени лежалки и чадори, додека пак низ целиот хотел е достапен бесплатен Wi-Fi. За оние кои што сакаат да шетаат повеќе, центарот на Неа Каликратија се наоѓа на само 3 км оддалеченост. Затоа не ја испуштајте можноста да престојувате во еден од најубавите хотели во Неа Каликратија.  

 

ЦЕНА ПО СОБА
НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК
ПЕРИОД A ПЕРИОД B ПЕРИОД C ПЕРИОД D
01.10-29.10.23 28.04-25.05.23 26.05-25.06.23 26.06-31.08.23
18.09-30.09.23 01.09-17.09.23
СТАНДАРДНА ДВОКРЕВЕТНА СОБА 60 EUR 68 EUR 79 EUR 105 EUR
СУПЕРИОРНА ДВОКРЕВЕТНА СОБА 71 EUR 76 EUR 92 EUR 123 EUR
СУПЕРИОРНА ТРОКРЕВЕТНА СОБА 79 EUR 87 EUR 111 EUR 147 EUR
1/4 АПАРТМАН 129 EUR 144 EUR 181 EUR 221 EUR

 

 

ЦЕНА ПО СОБА
НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК
ПЕРИОД A ПЕРИОД B ПЕРИОД C ПЕРИОД D
01.10-29.10.23 28.04-25.05.23 26.05-25.06.23 26.06-31.08.23
18.09-30.09.23 01.09-17.09.23
КОМФОРНА ДВОКРЕВЕТНА СОБА 61 EUR 66 EUR 88 EUR  
117 EUR
 
КОМФОРНА
ТРОКРЕВЕТНА СОБА
78 EUR 86 EUR 116 EUR  
152 EUR
ЧЕТИРИКРЕВЕТНА СОБА 91 EUR 99 EUR 132 EUR  
166 EUR
1/3 АПАРТМАН 99 EUR 108 EUR 146 EUR  
182 EUR
1/5 ДУПЛЕКС АПАРТМАН
(две спални, кујна, бања )
119 EUR 131 EUR 169 EUR 213 EUR

 

 

• Дете 2-6.99 години престојува бесплатно во собата доколку користи некој од постоечките кревети 

• Бебешко креветче бесплатно - на барање 

• Во двокреветна соба може да се сместат максимум 2 возрасни + 1 дете ( 2-6.99год) 

• Во трокреветна соба може да се сместат максимум 3 возрасни + 1 дете ( 2- 6.99 год) 

• За период С задолжителни се две ноќевања. За период D задолжителни се 3 ноќевања  

• Бесплатен Wi-Fi  

• Бесплатен паркинг  

• Туристичка такса од 0,5€ по соба на ноќ не е вклучена во цената и истата се плаќа директно во објектот 

 

 

ЦЕНА ПО АПАРТМАН
НОЌЕВАЊЕ
ПЕРИОД А ПЕРИОД В ПЕРИОД С ПЕРИОД D
01.10-29.10.23 28.04-25.05.23 26.05-25.06.23 26.06-31.08.23
18.09-30.09.23 01.09-17.09.23
АПТ 1
1 СПАЛНА СОБА + ДНЕВНА + КУЈНА
87 EUR 100 EUR 131 EUR 156 EUR
(4 возрасни) (4возрасни) (4возрасни) (4возрасни)
19 eur по ноќ се доплаќа за есктра лице 19 eur по ноќ се доплаќа за есктра лице 19 eur по ноќ се доплаќа за есктра лице 19 eur по ноќ се доплаќа за есктра лице
АПТ 2
2 СПАЛНИ СОБИ + ДНЕВНА + КУЈНА
100 EUR 112 EUR 156 EUR 181 EUR
(5возрасни) (5возрасни) (5возрасни) (5возрасни)
19 eur по ноќ се доплаќа за есктра лице 19 eur по ноќ се доплаќа за есктра лице 19 eur по ноќ се доплаќа за есктра лице 19 eur по ноќ се доплаќа за есктра лице

 

 

• Бебешко креветче бесплатно - на барање 

• За период С задолжителни се 4 ноќевања 

• За период D задолжителни се 5 ноќевања  

• Бесплатен Wi-Fi 

• Туристичка такса од 0,5€ по соба на ноќ не е вклучена во цената и истата се плаќа директно во објектот 

 

Галерија

Предлог хотел Грција

Предлог хотел Грција
Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+