СЕМЕЕН ХОТЕЛ БОТАНИКА 3*

https://www.onfire.bg/bg/hotels/view/Semeen-Hotel-Botanika-Sandanski.html


Хотел Ботаника

Тип на соба  Капацитет Цена 
Стандардна 2 adl +1 chd/1adl 26
Студио 2adl+1chd/1adl 41
Апартман со една спална  2adl+1chd/1adl 46
Апартман со две спални  4adl+1chd/1adl 57

ЦЕНИТЕ СЕ ПО СОБА НА ДЕН САМО ЗА НОЌЕВАЊЕ 
 

Доплати и попусти: 
 
Доплата за појадок - 8 еур за возрасен, 4 еур за дете 
Дете  до 2 години - БЕСПЛАТНО 
Дете од 2 до 12 год.на дополнително легло - 5 евра  
Трет возрасен  на дополнително легло -  доплата од 11еур  
Користење на базен и спа во Медите Спа ресорт- 18 еур за возрасен, 8 еур за дете  
Доплата за туристичка такса 1 еур на ден 
Еднокреветна соба  - попуст од 20 % од цената  
   
 
Oстанати услови 
• За резервација потребна е уплата на депозит од 30% 
• За овој аранжман важат Општите услови за патување на  Т.А АТЛАС КОРПОРЕЈШН  

СЕМЕЕН ХОТЕЛ БОТАНИКА 3*

Бугарија
Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+