Солун
Викенд за двајца
Февруари и Март 2018

Солун

САМО ВО МЕСЕЦ ФЕВРУАРИ И МАРТ! По повод месецот на љубовта и месецот на жената, ви организираме едно незаборавно романтично патување, викенд за двајца каде ќе имате можност да уживате во убавините на Солун. Препорачуваме да ја видите Белата Кула во Солун, Плоштадот Аристотел, Споменикот на Александар Македонски, да прошетате долж пристаништето каде може да седнете во некој од рестораните и кафетериите на крајбрежјето, крстарење околу Солун со ручек или вечера итн.

Во цената е вклучено:
- Хотелско сместување 3* - 2 ноќевања со појадок (петок – недела)
- Патничко осигурување

   
ЦЕНА ЗА ДВАЈЦА ОД: 150 евра
 
*Ова патување го организираме секој викенд петок – недела во месец Февруари и Март.

 

Галерија

Солун Солун Солун Солун