Хотел Лоџ

Хотел Лоџ
Маврово - Македонија
Зима 2019 / 2020
Хотел Лоџ

   
Тип на сместување Стандардна соба
Ценовник од Недела до Четврток 
Еднокреветна соба 44 €
Двокреветна соба 62 €
Ценовник од Петок и Сабота
Еднокреветна соба 58 €
Двокреветна соба 82 €
Цени за период до 30.12.2019 – 01.01.2020  и за 14.02.2020 – 16.02.2020
Еднокреветна соба 77 €
Двокреветна соба 107 €
 
Во цената е вклучено:
Сместување на база појадок и вечера,
Бесплатен WI-FI,
Бесплатен паркинг,
Користење на Спа центар (базен, џакузи, турска бања) во Хотел Бистра и Хотел Лоџ
Користење на Спа центар (базен, џакузи) во Хотел Спорт
Туристичка такса
Детско игралиште 

Забелешки:
Деца до 6 години – бесплатно
Деца од 7 до 12 години – 50% попуст
Лица над 12 години плаќаат како возрасен
Цена за дополнителен оброк 7 €
Check in 14 h / Chack out 10h
Доцен chack out до 18h – 40% од редовната цена за возрасен
Трето лице – 40% од редовната цена за возрасен

 

Галерија

 

Хотел Лоџ

Македонија - Зима
Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+