JAZZ FEST - ХОТЕЛ PREMIER LUXURY

04-12.08.2017
JAZZ FEST - LUCKY BANSKO 2017
   
 
Цената е дадена дневно од соба или Suite по ден на база HB во евра
Тип на соба
По лице
Бр.
на лица
02.06.2017 - 28.07.2017
HB
29.07.2017 - 09.09.2017
HB
Executive Double room
за 2 лица
2+1 80 84
Executive Superior suite
за 2 лица
2+2 91 95,5
Executive Deluxe suite
за 4 лица
4+2 161 170
Дете до 5.99 години на дополнителен кревет 2 бесплатно бесплатно
Дете од 6-11.99  години на дополнителен кревет 2 19  20
Возрасен  на дополнителен кревет 2 28 30
Минимум престој   2 ноќевања 2 ноќевања
 
Во цената на аранжманот е вклучено:
  • Ноќевања со појадок и вечера (шведска маса)
  • Бесплатно вино, овошје и вода при пристигање
  • Користење на СПА центарот, фитнес центарот и надворешниот и внатрешниот базен
  • Неограничен Wi-Fi
  • Бесплатен паркинг
Цената не вклучува:
  • Туристичка такса. 1 евро по лице на ден
Цените се валидни само за период од 04.08. – 12.08.2017