ЦЕЛОСНА ПОНУДА

ХОТЕЛ WELL 4 *

ОПУШТАЊЕ ВО ТЕРМИ ТУХЕЉ
„SPA опуштање“ – 20%
10.9. – 26.10.2018

1 дете до 5 и едно дете до 12 години БЕСПЛАТНО
Hotel Well
   
 
10.9. - 26.10.2018 Classic соба Premium соба
Пакет 3 дена (2 ноќевања) 129,00 € 103,20 € по лице 155,00 € 124,00 € по лице
Пакет 4 дена (3 ноќевања) 193,50 € 154,80 € по лице 232,50 € 186,00 € по лице
Пакет 5 дена (4 ноќевања) 232,20 € 185,76 € по лице 279,00 € 223,20 € по лице
Пакет 6 дена (5 ноќевања) 290,25 € 232,20 € по лице 348,75 € 279,00 € по лице
Пакет 7 дена (6 ноќевања) 348,30 € 278,64 € по лице 418,50 € 334,80 € по лице
Пакет 8 дена (7 ноќевања) 383,78 € 307,02 € по лице 461,13 € 368,90 € по лице

Цена е дадена во евра по лице. Го задржуваме правото на промена на цена.

Premium соба: во новиот дел на Хотелот Well: туш/када, фен за коса, телефон, мини бар, TV, сеф, балкон
Classic соба: во реновираниот дел на хотелот Well: туш/када, фен за коса, телефон, мини бар, TV
 
Пакетот вклучува:
• сместување во Classic ili Premium соби
• богат WELL појадок/шведска маса
• домашна вечера со широк избор на загорски локални специјалитети, понуда на витална храна посербно припремена на front-cooking.
• Неогхраничено капење на базените на Водената Планета
• Капење на базените на Wellness centarot Termalija во Termе Olimia, Словенија
• Ноќно капење на базените на Водената Планета во сабота до 02.00 часот наутро
• Користење на fitness centarot
• »wellness bag« (торба со пешкир и бањарка)
• анимациска WELL програма
• wi-fi во просториите на хотелот
Доплати:
• Туристичка такса: 1,09 € по лице на ден
• Полн пансион: 12,00 € по лице на ден
• Апартман: 20% доплата по лице
• Еднокреветна соба: Premium соба 25,00 € по лице на ден / Classic соба 15,00 € по лице на ден
Попусти:
• Бесплатен престој за деца до 4,99 години (во соба заедно со две возрасни лица) на основен лежај
• 50% попуст за деца од 5 до 11,99 години на пакетот SPA опуштање – на дополнителен лежај
• 30% попуст за деца од 5 до 11,99 години на пакетот SPA опуштање – на основен лежај
• 15% попуст – за 3-то возрасно лице на дополнителен лежај

 

Галерија

Hotel Well Hotel Well Hotel Well Hotel Well