ЦЕЛОСНА ПОНУДА

ХОТЕЛ WELL 4 *

НОВОГОДИШЕН ПАКЕТ
29.12.2018 – 03.01.2019

РЕЗЕРВАЦИИ СО РАНА УПЛАТА = ГОЛЕМ ПОПУСТ ЗА PREMIUM СОБИ!
За резервации до 15.10.2018 - 25 % попист на Новогодишен пакет PREMIUM
За резервации до 16.11.2018 - 10 % попуст на Новогодишен пакет PREMIUM
Hotel Well
   
 
4 дена / 3 ноќи
3 x доручек, 2 пенсионски вечери 
+1 дочек на Нова година
Дочек на Нова година во ресторан Lati All inclusive дочек на Нова година на базените на Водена планета
Premium soba 495,00 € по лице 462,00 € по лице
Classic soba 393,00 € по лице 359,00 € по лице 

Цена по лице во евра

Premium soba: во новиот дел на хотелот Well, туш/када, фен за коса, телефон,TV, мини бар, балкон, сеф.
Classic soba: во обновениот дел на хотелот Well, туш/када, фен за коса,телефон, TV, мини бар.

- Дочек на Нова година во ресторанот Doček Lati – свечена новогодишна вечера со музика и чаша врвно вино за две лица.
- Дочек на Нова година на базен: шведска маса, all inclusive пијалоци и забава со DЈ
 
Пакетот вклучува:
- Welcome drink (купон)
- Попладневна дегустација на вино во Дворот Миханович 29.12.2018
- Ноќно капење на Водената планета со DJ 29.12.2018
- Предновогодишна вечерна коктел забава 30.12.2018 (DJ Chill во Tera lounge бар, гратис дегустација на вино од винаријата Прекратич)
- 2x полупансиони и 1x ноќевање со доручек – богата шведска маса во ресторанот во хотелот Lati
- Гала Новогодишна вечера во ресторанот Lati со EX BAND (пијалок за добродојде, шампањ на полноќ, гала вечера, широка понуда на јадења во текот на целата вечер)

или:

- Новогодишна забава на базен со DISCO DJ на Водена Планета (Пијалок за добредојде, All inclusive понуда за храна и пијалоци, шампањ на полноќ, забава пропратена со Disco DJ, Cocktail, Забавни игри на вода, Foto corner за остваеување на најдобрите спомени)
- Втора вечер Нова година 01.01.2019
- wellness торба во собата
- капење на базените на Водената планета
- неограничен влез во сауните
- неограничена употреба на фитнес центарот
- доручек на 01.01.2019 послужен до 12:00 часот.
Доплати:
Туристичка такса 1,1 € по лице на ден / еднокреветна Premium соба 25 € дневно/ еднокреветна Classic соба 15 € дневно / хотелски апартман 20% по лице на ден/ полн пансион 12 € по лице на ден/ дополнителен ден во Premium соба 73,00 € по лице на ден/ дополнителен ден во classic соба 53,00 € по лице на ден.
Попусти:
бесплатен престој за дете до 4,99 години бесплатно / 50 % за деца од 5 до 11,99 години на дополнително легло / 30 % за деца од 5 до 11,99 години на редовно легло, 3 лица на дополнително легло – 15%.

Го задржуваме правото на промена на цената.

 

Галерија

Hotel Well Hotel Well Hotel Well Hotel Well