Денот на жената во Spa Hotel Strimon Garden 5*
Банско - Бугарија
8ми Март 2018

Spa Hotel Strimon Garden
   
Тип на сместување Цена за 1 ноќевање на 8 Март Цена за 2 ноќевања на 7 и 8 Март 
Двајца возрасни во 
Двокреветна соба „CLASSIC” или „MANSARD“
99.80 евра 126.00 евра 
Двајца возрасни во
Двокреветна соба „DELUXE”
109.20 евра 142.80 евра
Двајца возрасни во
SUITE „EXECUTIVE“ или MESSONETE „DELUXE“
122.90 евра 164.90 евра
 
Цените се по ноќ и вклучуваат:
Сместување во соодветен тип на соба за одреден број на ноќевања со вклучен појадок на шведска маса.
Специјално селектирано четиристепено празнично мени со вклучена флаша одбрано вино на 8 Март
Забава со DJ на 8 Март
10% попуст на сите спа услуги и масажи во СПА центарот
Пристап до базенот со минерална вода, Spa & Wellness (Римска бања, Финландска сауна, инфрацрвена сауна, парна бања, контрастен базен, релакс зона со топли легла), фитнес, Паркинг и интернет /Wi-Fi/

Понудата е валидна во периодот од 07.03.2018 г. – 09.03.2018 г.

 

Галерија

Хотел Strimon Хотел Strimon Хотел Strimon Хотел Strimon