ЦЕЛОСНА ПОНУДА

Хотел Premier Luxury Mountain Resort 5*
Банско - Бугарија
Есенска понуда 2018
од 18.09.2018 до 13.12.2018
Premier Luxury Mountain Resort
PREMIER LUXURY 5* е луксузен хотел so 5* во Банско - Бугарија. Сместен во подножјето на планината Пирин, во непосредна близина на гондолота – ски лифтот и опкружен со живописна природа, хотелот нуди луксузно сместување, гурмански јадења, опуштена атмосфера, Фитнес центар, Le Spa and the PREMIER fitness center…
   
Тип на сместување 18.09.2018 до13.12.2018 18.09.2018 до13.12.2018
од недела до четврток петок и сабота
Executive room (2 лица) 71,50 евра 79,50 евра
Superior suite (2 лица) 83 евра 91 евро
Deluxe suite (4 лица) 149,50 евра 156,50 евра
1 дете од 0 – 11,99 год. бесплатно бесплатно
2 дете од 2 – 11,99 год. 15 евра 19 евра
Возрасен на дополнително легло 25,50 евра 28 евра
Поглед кон планина 12 евра 12 евра
www.banskohotelpremier.com 
Во цената е вклучено:
  • Луксузно сместување во Executive room или suite
  • Богат појадок
  • Дневна вечера од нашиот награден Executive Chef
  • Вино, овошје и вода во соба по пристигнувањето
  • Бесплатeн пристап до внатрешниот и отворениот базен Le Spa (сауна, парна соба, џакузи) и фитнес во PREMIER центарот
  • Бесплатно Wi-Fi
  • Бесплатен паркинг простор
  • Анимациска програма за деца

Минимум престој 1 ноќ
Во цената не вклучено:
  • Туристичка такса 1 евро по ден, по лице
Дополнителна понуда:
  • Плати 4, остани 5

 

Галерија

Хотел Premier Хотел Premier Хотел Premier Хотел Premier Хотел Premier Хотел Premier Хотел Premier Хотел Premier