ЦЕЛОСНА ПОНУДА

SPA-Hotel Hot Springs 4*, village Banya
Банско - Бугарија
Пролет 2019
SPA-Hotel Hot Springs
   
Hot Springs Medical & Spa Hotel 4*+
цени по лице на база полупансион
ПЕРИОД ДЕНОВИ ДВОКРЕВЕТНА КОМФОРТ СОБА ДВОКРЕВЕТНА EXECUTIVE СОБА ALPINE СТУДИО JUNIOR SUITE
(2+0) (2+1) (2+2) (2+2)
24 МАРТ – 30 МАЈ Петок & Сабота 62 € 66 € 74 € 85 €
2019 Недела – Четврток 51 € 54 € 62 € 74 €
31 МАЈ – 27 ЈУНИ Петок & Сабота 66 € 71 € 78 € 92 €
2019 Недела – Четврток 55 € 59 € 67 € 81 €
28 ЈУНИ – 7 СЕПТЕМВРИ Петок & Сабота 73 € 77 € 84 € 98 €
2019 Недела – Четврток 61 € 63 € 73 € 87 €
8 СЕПТЕМВРИ - 28 НОЕМВРИ Петок & Сабота 62 € 66 € 74 € 85 €
2019 Недела – Четврток 51 € 54 € 62 € 74 €
29 НОЕМВРИ -19 ДЕКЕМВРИ Петок & Сабота 73 € 77 € 84 € 98 €
2019 Недела – Четврток 61 € 63 € 73 € 87 €
ЕДНОКРЕВЕТНА СОБА  -20% попуст од цената за двокреветна соба 
СПА центарот вклучува:
✓  Внатрешен и надворешен базен ✓ Био сауна 65  C֠̊
✓  Турски Hammam ✓  Игло и Ледена фонтана
✓  Парна бања ✓  Финска сауна – 80 C и 90  C֠̊
✓  Солена соба  
ПОПУСТИ И ДОПЛАТИ
ВАЛИДНО ЗА СИТЕ ТИПОВИ НА СОБИ ЗА ЦЕЛА СЕЗОНА Дете 0-5.99 г. на редовно легло БЕСПЛАТНО
Дете  0-5.99 г. на дополнително легло БЕСПЛАТНО
Дете  6 - 11.99  г. на редовно легло   -25% од цената по лице за двокреветна соба
Дете  6 - 11.99 г. на прво дополнително легло 30 €
Дете  6 - 11.99 г. на второ дополнително легло 20 €
Возрасен / Child 12+  г. на прво дополнително легло 39 €
Возрасен /Дете  12+ г. на второ дополнително легло 30 €
Туристичка такса 1 € од ден по лице
* Минимум престој за викенди – 2 ноќевања
* Цените вклучуваат ноќевање на база полупансион (шведска маса), користење на СПА центарот, фитнес, паркинг, Wi-Fi

 

Галерија

Hotel Hot Springs Hotel Hot Springs Hotel Hot Springs Hotel Hot Springs Hotel Hot Springs Hotel Hot Springs Hotel Hot Springs Hotel Hot Springs