Хотел Grand Royale 4*
Банско - Бугарија
Есен 2018
Хотел Grand Royale
   
Тип на сместување 01.10.2018 - 31.10.2018
BB
Studio за 2 лица  32.50 €
One bedroom apartment за 2 лица 34,50 €
Two bedroom apartemеnt за 4 лица 64,50 €


 
Во цената е вклучено:
- Ноќевање со појадок на редовен кревет
- Користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес, надворешен паркинг, интернет
Попусти и доплати:
- Деца до 2,99 год - бесплатно
- Прво дете од 3 -12,99 год на дополнителен кревет – бесплатно
- Второ дете од 3 -12,99 год на дополнителен кревет – 50% попуст
- Возрасен на дополнителен кревет – 30% попуст
- Еднокреветна соба – цена како за двокреветна соба со 20% попуст
- HB - 7.00 eвра за возрасен по ден и 4.00 eвра за дете по ден