ЦЕЛОСНА ПОНУДА

Хотел Gardenia 4*
Банско - Бугарија
Пролет 2019
Хотел Gardenia
   
Тип на сместување 01.04.2019 -      30.06.2019*
BB
01.04.2019 - 30.06.2019*
HB
01.04.2019 - 30.06.2019*
FB
01.07.2019 - 10.09.2017*
BB
01.07.2019 - 31.08.2019*
HB
01.07.2019 - 31.08.2019*
FB
По лице во стандардна соба 19 € 26,50 € 36,50 € 21 € 30 € 37 €
По лице во    економи  соба 18 € 26 € 33 € 20 € 28 € 36 €
По лице во    Стандардна  соба со балкон 22 € 29 € 37 € 24 € 32 € 41 €
По лице во    Двокреветна (LUX)  соба  24 € 34.5 € 42 € 30 € 38 € 46 €
По лице во    Апартман  33 € 41 € 48 € 37 € 46 € 53 €
www.parkhotelgardenia.com

 
Во цената е вклучено:
- Ноќевање на база на избраната услуга (BB, HB, FB)
- Бесплатно користење базен, фитнес, сауна, парна бања, џакузи
- Паркинг и Wi-Fi
- Доцен (check out) до 14.00 часот
Попусти и доплати:
- Едно дете до 5,99 години на дополнителен кревет со двајца возрасни кои плаќаат полна сума – бесплатно!
- Второ дете до 5,99 години на дополнителен кревет со двајца возрасни кои плаќаат полна сума- 50% од редовната сума
- Деца од 6-11,99 г.сместени на помошно легло-попуст попуст 40%, од редовната сума
- Деца од 7-11,99 г. сместени на регуларно легло – попуст 20%, од редовната сума
- Трет возрасен попуст 30% на во соба ½+1 на помошно легло
- Доплата за тур.такса 1 евро по лице по ден

 

Галерија

Хотел Gardenia Хотел Gardenia Хотел Gardenia Хотел Gardenia Хотел Gardenia Хотел Gardenia Хотел Gardenia Хотел Gardenia