Apart hotel Adeona Ski and SPA 3*


Apart hotel Adeona Ski and SPA 3*
Apart hotel Adeona Ski and SPA 3*
Банско - Бугарија
Зима 2019 / 2020
Apart hotel Adeona Ski and SPA
   
Тип на сместување 28.12.2019 - 03.01.2020
BB
22.12.2019 - 27.12.2019
04.01.2020 - 04.03.2020
BB
15.12.2019- 21.12.2019
05.03.2020 - 22.12.2020
BB
По лице во апартман со една спална соба 56,50 евра 33,00 евра 30,50 евра
Еднокреветна соба 93,00евра 47,00 евра 44,00 евра
Дете 4 – 13.99 год. на дополнително легло 9,50 евра 9,50 евра 9,50 евра
Возрасен на дополнително легло 11.50 евра 11,50 евра 11,50 евра
www.adeona.bg

Цената е дадена по ноќевање по лице на база појадок


 
Во цената е вклучено:
- Туристичка такса 1 евро по лице на ден.
- Ноќевање со појадок
- Користење на базен со џакузи, сауна, парна бања, ски гардероба, бесплатен превоз до првата станица на Ски Гондолата – со закажување на рецепција

Минимум престој 5 ноќевања за периодот 15.11.2019 - 03.01.2020!
 
Капацитет на сместување:
- Еднокреветна соба - 1 лице
- Апартман со една спална соба – 2 + 1 лице 

10 % ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ И ЦЕЛОСНО ПЛАТЕНИ ДО 15.11.2019!

Не може да се прават измени на резервации со рана уплата!
Доколку се отаже резервација направена со рана уплата – 100% пенали!

 

Галерија

 

Apart hotel Adeona Ski and SPA 3*

Банско - Бугарија
Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+