Villas Malina and Yagoda
Боровец - Бугарија
Зима 2018 / 2019
Villas Malina and Yagoda
   
Тип на сместување 29.12.2018 - 03.01.2019 RO

01.12.2018 - 28.12.2018
04.01.2019 - 31.03.2019 RO

Вила Јагода
(за 1 - 4 лица)
€ 144,00 € 95,50
Вила Јагода sauna
 (за 1 - 4 лица)
€ 147,50 € 100,50
Вила Јагода Delux
 (за 1 - 4 лица)
€ 152,00 € 106,00
Вила Малина
(за 1 - 4 лица)
€ 158,00 € 111,00
Вила Малина Deluxe
(за 1 - 5 лица)
€ 163,00 € 116,00 

Во цената е вклучено:

 • Ноќевање по соба
 • Паркинг,  wi-fi, сауна

Mинимум престој 3 ноќевања во периодот 29.12.2018 - 03.01.2019

Капацитет на сместување:

 • Вила - 4+2 лица

Доплати:

 • Оброци во ресторан Yagoda:
 • Појадок: возрасен 6 еур, дете 3,50 еур (3-12,99 год.)
 • Вечера: возрасен 11.5 еур, дете 6 еур (3-12.99 год)
 • Божиќна вечера (незадолжителна) во ресторан Yagoda-40 еур за возрасни и 25 евра за деца
 • Новогодишна вечера(задолжителна)во ресторан Yagoda-80 еур за возрасни и 45 еур за деца
 • Неограничено користење на Бугарски пијалоци за Новогодишната вечера – 35 еур по лице
 • Доплата за тур.такса 1 еур по лице по ден
 • Shuttle bus – 5 евра по лице од ден

Попусти:

 • Дете до 2.99 год. во Вила Малина – бесплатно
 • Дете од 3 – 12.99 год. на дополнително легло со 2 возрасни во Вила Малина – 50% попуст
 • Дополнителен кревет во Вила Малина, 6ти кревет – 8,50 еур по лице на ден
10 % ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 26.11.2018 ГОДИНА!

 

Галерија

Villas Malina and Yagoda Villas Malina and Yagoda Villas Malina and Yagoda Villas Malina and Yagoda Villas Malina and Yagoda Villas Malina and Yagoda Villas Malina and Yagoda Villas Malina and Yagoda