Apart hotel Winslow Infinity and SPA 3*
Банско - Бугарија
Зима 2018 / 2019
Apart hotel Winslow Infinity and SPA
   
Тип на сместување 16.12.2018 - 27.12.2018
15.01.2019 - 26.01.2019
04.03.2019 - 12.04.2019
BB
04.01.2019 - 14.01.2019
27.01.2019 - 03.03.2019
BB
28.12.2018 - 03.01.2019
BB
Студио  за 2 лица 68,50 евра 78,00 евра 122,00 евра
Апартман со една спална соба за   2 + 1 лица 82,00 евра 102,50 евра 161,00 евра
Апартман со две спални соби за   4 + 1 лица 107,00 евра 136,00 евра 200,00 евра
Апартман со три спални соби  за 6 лица 132,00 евра 161,00 евра 244,00 евра


Цената е дадена од соба на база ноќевање со појадок 
Во цената е вклучено:
- Ноќевање со појадок
- Бесплатно користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, џакузи, фитнес
- Превоз до ски лифтовите (со претходна резервација на рецепција)
- Интернет на рецепција

Минимум престој 2 ноќевања во период од 23.12.2018 - 27.12.2018!
Минимум престој 3 ноќевања во период од 28.12.2018 - 03.01.2019!
Капацитет на сместување:
- Студио - 2 лица
- Апартман со една спална соба - 2 + 1 лица
- Апартман со две спални соби - 4 + 1 лица
- Апартман со три спални соби - 6 лица
Попусти и доплати:
- Доплата за ручек 9 евра од ден за возрасен и 5 евра од ден за дете 6 – 11,99 год.
- Доплата за вечера 9 евра од ден за возрасен и 5 евра од ден за дете 6 – 11,99 год.
- Новогодишна вечера ( задолжителна) – 70 евра за возрасен и 40 евра за дете 2 – 11,99 год.
- Доплата за туристичка такса 1 Евро по лице на ден
10 % ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 30.11.2018 година.

Попустот за рана уплата не важи за период од 23.12.2018 – 03.01.2019!

АКЦИЈА:
Акцијата 7=6, 14=11 не е важечка за датуми на пристигнување 28.12.2018 - 03.01.2019!
Акцијата не може да се комбинира со попустите за рана уплата!
Акцијата не е важечка за доплатите!

 

Галерија

Apart hotel Winslow Infinity and SPA Apart hotel Winslow Infinity and SPA Apart hotel Winslow Infinity and SPA Apart hotel Winslow Infinity and SPA Apart hotel Winslow Infinity and SPA Apart hotel Winslow Infinity and SPA Apart hotel Winslow Infinity and SPA Apart hotel Winslow Infinity and SPA