Hotel Trinity 4*
Банско - Бугарија
Зима 2018 / 2019
Хотел Trinity
   
Тип на соба 01.12.2018 - 20.12.2018
11.03.2019 - 31.03.2019
HB
21.12.2018 - 27.12.2018
11.01.2019 - 26.01.2019
25.02.2019 – 10.03.2019
HB
03.01.2019 - 10.01.2019
27.01.2019 – 24.02.2018
HB
28.12.2018- 02.01.2019
HB
По лице во двокреветна соба  28,50 € 34,00 € 41,00 € 70,00 €
Еднокреветна соба 41,50 € 50,50 €  65,50 € 140,50 €
По лице во апартман 34,00 € 38,50 € 47,00 € 75 €
www.trinitybansko.com

Цените се дадени по ноќевање по лице со појадок и вечера/ полупансион (HB) 
Во цената е вклучено:
- Ноќевањесо појадок и вечера
- Бесплатно користење на внатрешен базен, сауна, паркинг, WI-FI во собите и заедничките простории

Mинимум престој 4 ноќи за периодот 28.12.2018 - 02.01.2019!
Капацитет на сместување:
- Еднокреветна соба -1 лице
- Двокреветна стандардна соба - 2 + 1 лице / 3 + 0 лица
- Апартмани со една спална соба – 2 + 2 лица / 3 + 1 лице
Попусти и доплати:
- Деца до 1,99 години – БЕСПЛАТНО!
- Прво дете од 2 – 12,99 години на дополнителен кревет – 50% попуст
- Второ дете 2 – 12,99 години на дополнителен кревет 50% попуст
- Возрасен на дополнителен кревет – 20 % попуст

*Новогодишна Гала вечера – ЗАДОЛЖИТЕЛНА
- Возрасен – 75 Евра
- Деца 4 – 13,99 години – 37,50 Евра
- Деца 0 – 3,99 години – 37,50 Евра (со седиште)
- Деца 0 – 3,99 години – Бесплатно (без седиште)

*Божиќна вечера – ОПЦИЈА
- Возрасен – 35 Евра
- Деца од 4 – 13,99 години – 17,50 Евра
- Деца 0 – 3,99 години – 17,50 Евра (со седиште)
- Деца 0 – 3,99 години – Бесплатно (без седиште)
- Доплата за туристичка такса 1 Евро по лице на ден
20 % ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ И ЦЕЛОСНО УПЛАТЕНИ ДО 30.09.2018!
Важи за престој од 01.12. – 27.12.2018 и 11.01. – 31.03.2019 година.

10 % ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ И ЦЕЛОСНО УПЛАТЕНИ ДО 31.10.2018!
Важи за престој од 01.12. – 27.12.2018 и 11.01. – 31.03.2019 година.

АКЦИЈА:
7=6, 14=12 – валидни за резервации со датуми на пристигнување 01.12. - 20.12.2018 и 11.03. - 31.03.2019

Акцијата може да се комбинира со попустот за рана уплата.

 

Галерија

Хотел Triniti Хотел Triniti Хотел Triniti Хотел Triniti Хотел Triniti Хотел Triniti Хотел Triniti Хотел Triniti Хотел Triniti Хотел Triniti Хотел Triniti Хотел Triniti