ЦЕЛОСНА ПОНУДА

Complex Ruskovets Termal Spa & Ski resort 4*
Добриниште - Бугарија
Септември/Октомври 2018
Hotel Ruskovets Resort
   

ОПИС НА СОБА

ПЕРИОД/Цена по апартман

Вон сезона

Во сезона

Тип на соба


01.09 - 29.11

13.07-31.08

BB

ВВ

Апартман "Junior Suite" со балкон и кујна
(2+1)

67 ЕВРА

69 ЕВРА

Апартман "Senior Suite" со балкон и кујна (2 соби)
(4+1)

84 ЕВРА

92 ЕВРА

 Комфорт Вила со балкон и кујна
(2+1)

79 ЕВРА

84 ЕВРА

 Комфорт фамилијарна вила со балкон и кујна (2 соби)
(4+1)

92 ЕВРА

104 ЕВРА

*Минимум престој за вон сезона – 2 ноќевања / во сезона – 3 ноќевања

ДОПЛАТИ:

Прво дете до 5.99 год. на дополнително легло

  БЕСПЛАТНО

Второ дете до 6 год. во апартман или вила

15 ЕВРА за дете до 5.99 год, 10 ЕВРА за второ дете до 3 год.

Дете од 6  до 17.99 год. на дополнително легло

50 %  попуст од цената за возрасен на редовно легло

Возрасен на дополнително легло во Вила "Luxury"

  80 % попуст од цената за возрасен на редовно легло

 

Еднокреветна соба или Еднокреветна + 1 дете до 5.99 год (само во Junior Suite)

 
80 % од цената за соба

*Софата во апартманите е само за деца до 11.99 years. Возрасни плаќаат дополнително легло

Доплата за вечера

  20 ЕВРА за возрасни; 10 ЕВРА за деца 6-12 год.

 

6=5,11=10 за период лето/есен. Бесплатните денови се на крајот од престојот.

 

Галерија

Hotel Ruskovets Resort Hotel Ruskovets Resort Hotel Ruskovets Resort Hotel Ruskovets Resort Hotel Ruskovets Resort Hotel Ruskovets Resort Hotel Ruskovets Resort Hotel Ruskovets Resort