ЦЕЛОСНА ПОНУДА

Murite Club Hotel 4*
Банско - Бугарија
Септември/Октомври 2018
Murite Club Hotel
   
ТИП НА СМЕСТУВАЊЕ 10.09.2018 – 30.11.2018*  10.09.2018 – 30.11.2018*  10.09.2018 - 30.11.2018* 
ALL ALL ALL
По лице во стандард двокреветна соба во                      Orchidea building  (2 лица) € 27,60 € 26,50 € 25,30
По лице во апартман со една спална соба во              Orchidea building (2+2) € 31,10 € 30 € 28,80
По лице во апартман со две спални соби во Orchidea building (4+2) € 27,10 € 25,90 € 24,70
По лице во апартман со три спални соби во Orchidea building (6+2) € 27,10 € 25,90 € 24,70
По лице во двокреветна соба во Azalia building(2 лица) € 28,80 € 27,60 € 26,50
По лице во апартман со една спална соба во Azalia building(2+2) € 32,20 € 31,10 € 30
По лице во апартман со две спални соби во Azalia building (4+2) € 28,20 € 27,10 € 25,90
По лице во апартман со три спални соби во Azalia building (6+2) € 28,20 € 27,10 € 25,90
Минимум престој 2- 3 ноќевања  4-5  ноќевања   6  ноќевања  
www.murite.bg

Цената е за ноќевање/ALL INCLUSIVE по лице на ден 
Во цената е вклучено:
- ноќевање, појадок, ручек и вечера (шведска маса)
- бесплатно користење на внатрешен базен, фитнес, џакузи, wi-fi на рецепција, детски клуб, надворешен паркинг
Попусти и доплати:
- Дете до 5.99 години - БЕСПЛАТНО
- Прво дете од 6-13,99 на екстра легло - БЕСПЛАТНО
- Второ дете од 6-13,99 на екстра легло - попуст 50%
- Трет Возрасен на екстра легло– попуст 30%
- Еднокреветна соба - +50% од редовната цена за двокреветна соба
- Доплата за тур.такса 1 евро по лице по ден

 

Галерија

Хотел Murite Хотел Murite Хотел Murite Хотел Murite Хотел Murite Хотел Murite Хотел Murite Хотел Murite Хотел Murite Хотел Murite Хотел Murite Хотел Murite