Хотел Mura 3*
Боровец - Бугарија
Зима 2018 / 2019
Хотел Mura
   
Тип на сместување 29.12.2018 - 03.01.2019 BB 01.12.2018 - 28.12.2018
04.01.2019 - 31.03.2019 BB
По лице во двокреветна соба € 62,00 € 29,00
Еднокреветна соба € 109,50 € 48,00
Трокреветна соба € 176,00 € 80,50
Апартман голем  Deluxe /1 - 4 лица/ € 188,50 € 94,50

Цената е дадена по лице со појадок

 

Во цената е вклучено:

 • Ноќевање со појадок
 • Бесплатно користење на џакузи, сауна, парна бања, фитнес
 • Wi-fi, паркинг

Минимум престој 3 ноќевања за периодот 29.12.2018-03.01.2019

Капацитет на сместување:      

 • Еднокреветна – 1 лице
 • Двокреветна - 2 лица
 • Трокреветна – 3 лица
 • Апартман – 4 лица

Попусти:

 • Дете до 2,99 год - Бесплатно
 • Дете од 3-12,99 год. на дополнително легло - 50% попуст од редовната цена
 • Возрасен на дополнително легло - 25% попуст од редовната цена

Доплати:

 • Новогодишна Вечера (задолжителна) - 80 евра за возрасен, 45 евра за деца (4-13,99 год)
 • Божиќна Вечера на 25.01.2019 (незадолжителна) – 40 евра за возрасен, 25 евра за деца (4-13.99 год)
 • Доплата за неограничени Бугарски пијалоци на Новогодишната вечера – 35 еур по лице
 • Доплата за ручек – 10 евра за возрасен, 5 евра за деца (3-12.99 год)
 • Доплата за вечера – 11,50 евра за возрасен, 6 евра за деца (3-12.99 год)
 • Доплата за туристичка такса 1 Евро по лице на ден
10 % ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 26.11.2018 ГОДИНА!

 

Галерија

Hotel Mura Hotel Mura Hotel Mura Hotel Mura