Hotel MPM Merian 3*
Пампорово - Бугарија
Зима 2018 / 2019
Hotel MPM Merian
   
Тип на сместување 28.12.2018 - 04.01.2019
HB
21.12.2018 - 27.12.2018
05.01.2019 - 11.01.2019
16.02.2019 - 22.02.2019
HB
01.12.2018 - 20.12.2018
12.01.2019 - 15.02.2019
23.02.2019 - 14.04.2019
HB
По лице во двокреветна соба 52,00 € 37,50 € 35,00 €
Еднокреветна соба 69,00 € 64,50 € 61,00 €
По лице во апартман 64,50 € 46,50 € 43,00 €


Цената е дадена по лице на база ноќевање со појадок и вечера 

Во цената е вклучено:

 • Едно ноќевање по лице со појадок и вечера
 • Слободно користење на парна бања, сауна, сала за вежбање, џакузи,
 • Wi-Fi на рецепција и во лобито
 • Ски гардеробер за опрема

Капацитет на сместување:

 • Еднокреветна соба - 1 лице
 • Двокреветна соба - 2+1 лица
 • Апартман - 2+2 лица

Доплати:

 • Новогодишна вечера (Задолжителна) - 70 еур за возрасни, 35 еур за деца (2-11,99 год.)
 • Трансфер до ски слоповите 12 евра по лице за престој од 6 ноќи или 4 евра по ден за пократок престој

Попусти:

 • Дете до 1,99 - Бесплатно
 • Дете од 2-11,99 години на дополнително легло во соба или апартман - 12 еур на ден
 • Дете од 2-11,99 години на стандардно легло во стандардна соба - 25% попуст
 • Возрасен на дополнително легло - 20% попуст
 • Доплата тур.такса 1 еур по лице по ден


АКЦИЈА
7=6; 10=9; 11=10; 14=12 за датуми на пристигнување до 21.12.2018 и од 04.03.2019 до крајот на сезоната

Акцијата може да се комбинира со попустот за рана резервација.

20 % ПОПУСТ ЗА СИТЕ РЕЗЕРВАЦИИ И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 15.11.2018 година!

Попустот за рана резервација не важи за доплатите!

 

Галерија

Hotel MPM Merian Hotel MPM Merian Hotel MPM Merian Hotel MPM Merian