Apart Hotel Forest Nook
Пампорово - Бугарија
Зима 2018 / 2019
Apart Hotel Forest Nooks
   
Тип на сместување 01.12.2018 - 22.12.2018 07.01.2019 - 17.01.2019 05.03.2019 - 10.04.2019
HB
23.12.2018 - 28.12.2018 03.01.2019 - 06.01.2019 18.01.2019 - 29.01.2019 10.02.2019 - 28.02.2019 
HB
30.01.2019 - 09.02.2019
01.03.2019 - 04.03.2019 
HB
29.12.2018 - 02.01.2019 
HB
По лице во двокреветна соба 27,00 € 29,50 € 35,50 € 46,00 €
 Апартман со една спална соба за 2 лица 61,00 € 67,00 € 78,50 € 116,00 €
Апартман со две спални соби за 4 лица 103,50 € 113,00 € 132,50 € 178,50 €


ЦЕНИТЕ НЕ СЕ ВАЛИДНИ ЗА ПЕРИОДОТ ОД 07.12.2018 – 09.12.2018 

Во цената е вклучено:

 • Едно ноќевање по лице со појадок и вечера (со исклучок на АПП)
 • Слободно користење на џакузи, сауна, внатрешен базен
 • Превоз до скијачките терени (со закажување на рецепција)
 • Интернет

Минимум престој 3 ноќевања за периодот од 30.01.2019 - 09.02.2019 / 01.03.2019 – 04.03.2019 и 29.12.2018 – 02.01.2019
На 31.12.2018 цената не вклучува вечера. Гостите на хотелот ќе имаат само ручек.
За датумите 26.12.2018, 30.12.2018 и 02.01.2018 влегувањето во собите ќе биде после 17 часот.


Капацитет на сместување:

 • Двокревета соба - 2 +1
 • Апартман со една соба - 2+2 лица
 • Апартман со две соби - 4+ 2 лица

Доплати:
Новогодишна вечера (Незадолжителна) - 60 еур за возрасни и 30 еур за деца (6-11,99 г.) и 15 евра за деца (3-5.99 г.)
Божиќна вечера (Незадолжителна) - 30 еур за возрасни и 15 еур за деца (6-11,99 г.) и 10 евра за деца (3-5.99 г.)

Попусти:

 • Дете до 5,99 на дополнително легло - Бесплатно
 • Дете од 6-11,99 години на дополнително легло – 10 еур од ден
 • Возрасен на дополнително легло - 13 еур од ден
 • Доплата тур.такса 1 еур по лице по ден
10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 30.11.2018 година!

 

Галерија

Hotel Forest Hotel Forest Hotel Forest Hotel Forest