Хотел Flora 4*
Боровец - Бугарија
Зима 2018 / 2019
Хотел Flora
   
Тип на сместување 26.12.2018 - 03.01.2019 HB 04.01.2019 - 04.03.2019 HB 18.12.2018 - 25.12.2018 05.03.2019 - 11.03.2019 HB 01.12.2018 - 17.12.2018 13.03.2019 - 31.03.2019 HB
По лице во двокреветна соба 61,00 € 46,00 € 34,00 € 28,00 €
Еднокреветна соба 119,50 € 72,50 € 56,50 € 47,00 €
Студио за 2 лица 132,50 € 102,50 € 80,50 € 67,00 €
Апартман со една спална соба за 2 лица 155,50 € 119,50 € 98,00 € 80,50 €

Цената е дадена по лице, освен за студио и апартман кои се однесуваат за 2 лица

 

Во цената е вклучено:

  • ноќевање со појадок и вечера (шведска маса)
  • користење на внатрешен базен, фитнес

Минимум престој - 4 ноќевања за Новогодишниот период 26.12.2018 – 03.01.2019!

Капацитет на сместување:
- Двокреветна - 2 + 1
- Еднокреветна - 1
- Студио – 2 + 1
- Апартман – 2 + 2


Попусти и доплати:

  • Деца до 1,99 год – БЕСПЛАТНО
  • Прво дете 2 - 11,99 год. на дополнително легло  – БЕСПЛАТНО
  • Второ дете 2 - 11,99 год. на дополнително легло во студио / апартман со 2 возрасни– 60% попуст
  • Возрасен на дополнително легло во 1/2 соба – 30% попуст
  • Задолжителна Божиќна вечера 45 еур за возрасен, 20 еур за деца (2 - 11,99)
  • Задолжителна Новогодишна Вечера 70 еур за возрасен, 35 еур за деца (2 - 11,99)
Доплата тур. такса 1 еур по лице по ден

ПОПУСТ за рана резервација

  • 10% ПОПУСТ ЗА РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 15.10.2018

АКЦИЈА
7=6, 8=7, 9=8 за период на престој од 01.12.2018 - 25.12.2018 и 05.03.2019 - 31.03.2019

Акцијата не може да се комбинира со попустот за рана уплата

 

Галерија

Hotel Flora Hotel Flora Hotel Flora Hotel Flora