Hotel Euphoria Club & Spa 4*
Боровец - Бугарија
Зима 2018 / 2019
Hotel Euphoria
   
Тип на сместување 21.12.2018 - 28.12.2018
03.01.2019 - 31.01.2019
29.12.2018 - 02.01.2019  01.02.2019 - 22.02.2019  02.12.2018 - 20.12.2018 
23.02.2019 - 31.03.2019 
BB BB BB BB
По лице во студио 37,50 € 70,00 € 44,50 € 30,50 €
По лице во Суит со една спална соба 44,50 € 86,50 € 52,50 € 37,50 €
По лице во  Суит со две спални соби 58,00 € 100,00 € 72,00 € 46,50 €
По лице во  Вила со две спални соби  75,00 € 125,50 € 88,50 € 59,00 €
Еднокреветно студио 72,50 € 138,00 € 86,50 € 59,00 €
Второ, трето и четврто дете до  11,99 год. на дополнително легло со двајца возрасни  23,50 € 29,50 € 29,50 € 18,00 €
www.borovetseuphoria.com 
Во цената е вклучено:
- Едно ноќевање по лице со појадок
- Слободно користење на базен, сауна, џакузи, парна бања, Wi-Fi интернет пристап во јавните простории на хотелот, паркинг
- Транспорт до слоповите (со закажување на рецепција)

Mинимум 3 ноќевања престој во периодот 29.12.2018 - 01.01.2019
Капацитет на сместување:
- Студио - 2 возрасни + 1 дете
- Суит со една спална соба - 2 + 2 лица
- Суит со две спални соби - 4 + 1 лица
- Вила со две спални - мин 3 лица и макс. 5 + 1 лица
- Еднокреветно студио - 1 лице
Доплати:
- Вечера - 11 еур по лице на ден и 9 еур за деца (2- 11,99 год)
- Новогодишна вечера (незадолжителна) - 80 еур за возрасни и 40 еур за деца (2-11,99 год.)
- Божиќна вечера (незадолжителна) - 46 еур за возрасни и 23 евра за деца (2-11,99 год.)
- Доплата за тур.такса 1 еур по лице по ден
Попусти:
- Прво дете до 11,99 години на дополнително легло со 2 возрасни - Бесплатно
- Возрасен на дополнително легло - 40% попуст
АКЦИЈА
7=6 за цела сезона освен за периодите од 29.12.2018 - 10.01.2019 и 01.02.2019 - 22.02.2019

20% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ И УПЛАТИ ДО 30.09.2018
10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ И УПЛАТИ ДО 15.11.2018

Попустот важи за период од 20.12.2018 до 31.03.2019 година
Акцијата не може да се комбинира со попустите за рана уплата

 

Галерија

Hotel Euphoria Hotel Euphoria Hotel Euphoria Hotel Euphoria Hotel Euphoria Hotel Euphoria Hotel Euphoria Hotel Euphoria Hotel Euphoria Hotel Euphoria Hotel Euphoria Hotel Euphoria