Хотел All Seasons Club 4*
Банско - Бугарија
Зима 2018 / 2019
Хотел All Seasons Club
   
Тип на сместување 28.11.2018 - 20.12.2018 
11.03.2019 - 31.03.2019 
21.12.2018 - 27.12.2018
04.01.2019 - 15.01.2019 01.02.2019 - 24.02.2019 
28.12.2018 - 03.01.2019  16.01.2019 - 31.01.2019 
25.02.2019 - 10.03.2019  
BB BB BB BB
По лице во двокреветна соба 19,00 € 28,50 € 46,00 € 21,50 €
Еднокреветна соба 24,00 € 45,00 € 70,00 € 33,50 €
Студио за 2+ 1 лица 53,00 € 76,50 € 111,50 € 59,50 €
Апартман со 1 спална соба за 2 + 2  лица 71,50 € 94,50 € 131,00 € 77,00 €
Апартман со 2 спални соби за 4 + 2 лица 88,50 € 116,00 € 154,00 € 95,50 €


Цената е дадена по лице за сместување во соби; студиo/aпартман 
Во цената е вклучено:
- ноќевање со појадок
- бесплатна употреба на базен, сауна, парна бања, Wi-fi, паркинг, ски гардероба
- превоз со автобус до првата станица на Гондола ски лифтот (пријавување на рецепција)

Минимум престој - 4 ноќевања за периодот 28.12.2018 - 03.01.2019
Минимум престој - 3 ноќевања за периодот 22.12.2018 - 27.12.2018; 04.01.2019 - 15.01.2019 и 01.02.2019 – 24.02.2019
Капацитет на сместување:
- Двокреветна соба - 2 возрасни + 1 дете
- Еднокреветна соба – 1 лице
- Студио - 2 возрасни + 2 деца
- Апп со една спална соба 2+3
- Апп со две спални соби 4+3
Попусти и доплати:
- Деца до 1,99 год - Бесплатно!
- Деца од 2-11.99 год на дополнително легло – 11.50 евра од ден
- Прво дете од 2-11.99 год на редовно легло со 1 возрасен – детето плаќа 75% од цената за возрасен
- Второ дете од 2-11.99 год на дополнително легло со 1 возрасен – детето плаќа 50% од цената за возрасен
- Возрасен на дополнително легло – 17,50 евра од ден
- Доплата за тур.такса 1 евро по лице по ден
- Вечера – 9,50 евра за возрасен од ден и 5,50 евра за деца до 11.99 години од ден
- Ручек и вечера – 16,50 евра за возрасен од ден и 9,50 евра за деца до 11.99 години од ден

Новогодишна Вечера (задолжителна) – 75 евра за возрасни и 35 евра за деца од 2-11.99 год
Божиќна вечера на 25.12.2017 (опциона) – 29 евра за возрасни и 17,50 евра за деца од 2-11.99 год
АКЦИЈА
7=6; 8=7; 9=8; 10=9; 11=10; 12=11; 13=12; 14=12

Акцијата може да се комбинира со попустот за рана уплата.

20% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ И УПЛАТИ ДО 15.10.2018
15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ И УПЛАТИ ДО 15.11.2018
10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ И УПЛАТИ ДО 30.11.2018

ПОПУСТ ОД 10 % ЗА ПРЕСТОЈ ВО СЛЕДНИОТ ТЕРМИН: 14.01 - 31.01.2019 за резервации и целосни уплати до 20.12.2018.

Попустите за рана уплата не важат за доплатите за Нова година и Божиќ.

 

Галерија

Хотел All Seasons Club Хотел All Seasons Club Хотел All Seasons Club Хотел All Seasons Club Хотел All Seasons Club Хотел All Seasons Club Хотел All Seasons Club Хотел All Seasons Club Хотел All Seasons Club Хотел All Seasons Club Хотел All Seasons Club Хотел All Seasons Club