Apart hotel Adeona Ski and SPA 3*
Банско - Бугарија
Зима 2018 / 2019
Apart hotel Adeona Ski and SPA
   
Тип на сместување 28.12.2018 - 03.01.2019
BB
22.12.2018 - 27.12.2018
04.01.2019 - 04.03.2019
BB
15.12.2018 - 21.12.2018
05.03.2019 - 30.03.2019
BB
По лице во апартман со една спална соба     48,50 € 28,00 € 25,00 €
По лице во апартман со две спални соби       55,00 € 33,00 € 27,00 €
Еднокреветна соба 81,50 € 47,00 € 39,00 €
Дете 4 - 13.99 год. на дополнително легло 7,50 € 7,50 € 7,50 €
Возрасен на дополнително легло 12,00 € 12,00 € 12,00 €
www.adeona.bg 
Во цената е вклучено:
- Ноќевање со појадок по лице
- Користење на внатрешен базен со џакузи, сауна, парна бања
- Ски гардеробер, бесплатен превоз до почетокот на Гондолата
- Wi-fi

Минимум престој – 4 ноќевања за периодот 28.12.2018 - 03.01.2019
Капацитет на сместување:
- Апп со една спална соба 2+1
- Апп со две спални соби 4+2
20% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 01.11.2018
15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ОД 01.11.2018 – 01.12.2018

Не е возможно да се прават промени на резервациите со рана уплата.
Резервациите со рана уплата кои нема да се платат до крајниот рок ќе бидат откажани.

 

Галерија

Apart hotel Adeona Ski and SPA Apart hotel Adeona Ski and SPA Apart hotel Adeona Ski and SPA Apart hotel Adeona Ski and SPA